Pon-Pt: 7:00 - 16:00

Sklep internetowy zawsze otwarty

biuro@magmet.info

Napisz do nas maila

41 273-71-20
663-025-082
41 274 06 89

Frezy i narzędzia grawerskie

FREZY TRZPIENIOWE Z WĘGLIKA SPIEKANEGO

Informacje ogólne

Aby umożliwić Państwu frezowanie zawsze za pomocą odpowiedniego freza trzpieniowego niezależnie od zastosowania oferujemy Państwu szeroką gamę produktów. Dzięki nim osiągną Państwo doskonałe efekty frezowania i cięcia. Praktyczne testy pokazują, że frezy trzpieniowe z węglika spiekanego firmy LUKAS charakteryzują się najwyższą trwałością dzięki uzębieniu dostosowanemu do danego zadania. Posiadamy także odpowiednie frezy trzpieniowe GFK i CFK do frezowania GFK (tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym) i CFK (tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem węglowym).

Frezy trzpieniowe z węglika spiekanego firmy LUKAS są narzędziami precyzyjnymi najwyższej jakości, które sprawdziły się przede wszystkim podczas frezowania i gratowania automatycznymi urządzeniami przemysłowymi jak również przy gratowaniu oraz przygotowywaniu i przeróbce spawów podczas obróbki ręcznej. Aby podwyższyć odporność na ścieranie, zredukować siły skrawania i ulepszyć usuwanie wiórów, możemy na frezy trzpieniowe LUKAS z węglika spiekanego nakładać specjalne super twarde powłoki.

Zawsze właściwe narzędzie

Ściernice i narzędzia polerskie: 11.000 wariantów specjalnie wyprodukowanych dla naszych klientów odzwierciedla różnorodność tych narzędzi.