Pon-Pt: 7:00 - 16:00

Sklep internetowy zawsze otwarty

biuro@magmet.info

Napisz do nas maila

Uniwersalny kołnierzowy krążek listkowy SFL 60×15 mm trzpień 6 mm tlenek glinu ziarnistość 120

Informacje techniczne:

Wydajne i produktywne szlifowanie powierzchni

Nr katalogowy: A2200060156120 Kategorie: , Marka:

Opis

Opis
Kołnierzowy krążek listkowy z tkaniny ściernej — przeznaczony do ręcznego i mechanicznego wykańczania powierzchni. Poszczególne listki ułożone wachlarzowo wokół osi narzędzia zapewniają równomierne ścieranie i dłuższą żywotność.

Zastosowanie
– ręczne wygładzanie
– usuwanie rdzy i powłok
– obróbka krawędzi i gratowanie
– szlifowanie powierzchni oraz efektowne wykończenia
– fazowanie powierzchni

Materiał i właściwości
Krążek wyposażony jest w ziarno z tlenku glinu, które gwarantuje dobrą trwałość na różnych materiałach oraz sprawdza się przy półmatowym i drobnym szlifowaniu. Dzięki temu narzędzie pracuje ekonomicznie, zachowując wysoką skuteczność ścierania.

Konstrukcja i trwałość
Wysokiej jakości stalowy trzpień krążka listkowego idealnie pasuje do większości elektronarzędzi — eliminuje zacięcia, poślizgi oraz ryzyko złamania wałka. Regularne testy jakości zapewniają niezawodność pracy. Dodatkowa powłoka cynkowo‑niklowa chroni przed korozją, wydłużając żywotność narzędzia.

Korzyści
– stabilne, równomierne ścieranie dzięki wachlarzowej budowie listków
– uniwersalne zastosowanie na różnych materiałach
– odporność na korozję dzięki powłoce cynkowo‑niklowej
– pewne mocowanie i długi okres eksploatacji dzięki stalowemu trzpieniowi

Zastosuj ten krążek listkowy do precyzyjnych prac wykończeniowych i renowacyjnych, gdy potrzebujesz trwałego, ekonomicznego narzędzia do szlifowania i usuwania rdzy.

Zobacz też inne produkty

SZUKAJ
×